PEDROLLO3281 Насос свердловинний Pedrollo 4SR6/23 - FK
sku: PEDROLLO3281
Орієнтовна ціна
115 470 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 380 В
Тип насоса: Насоси для свердловин
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO3281 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 3 кВт |
| Максимальний натиск | 154 м |
| Маса | 24,5 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | 35 що перекачується |
| Висота | 1323 мм |
| Тип насоса | Насоси для свердловин |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос свердловинний Pedrollo 4SR6/23 - FK ( PEDROLLO3281 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO3281, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO3281
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO3281 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO3281