PEDROLLO3212 Насос свердловинний Pedrollo 4SR12/12 - PD
sku: PEDROLLO3212
Орієнтовна ціна
84 193 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 380 В
Тип насоса: Насоси для свердловин
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO3212 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 3 кВт |
| Максимальний натиск | 75 м |
| Маса | 24,4 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | 35 що перекачується |
| Висота | 1332 мм |
| Тип насоса | Насоси для свердловин |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос свердловинний Pedrollo 4SR12/12 - PD ( PEDROLLO3212 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO3212, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO3212
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO3212 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO3212