PEDROLLO3054 Насос свердловинний Pedrollo 4SR2/20 - FK
sku: PEDROLLO3054
Орієнтовна ціна
73 372 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 380 В
Тип насоса: Насоси для свердловин
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO3054 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 1,1 кВт |
| Максимальний натиск | 135 м |
| Маса | 16,3 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/4 дюйм |
| Клас ізоляції | B |
| Максимальна температура рідини | 35 що перекачується |
| Висота | 852 мм |
| Тип насоса | Насоси для свердловин |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос свердловинний Pedrollo 4SR2/20 - FK ( PEDROLLO3054 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO3054, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO3054
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO3054 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO3054