PEDROLLO2974 Насос свердловинний Pedrollo 4SR6/13 - PD
sku: PEDROLLO2974
Орієнтовна ціна
51 016 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 380 В
Тип насоса: Насоси для свердловин
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO2974 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Максимальний натиск | 87 м |
| Маса | 17,2 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Клас ізоляції | B |
| Максимальна температура рідини | 35 що перекачується |
| Висота | 1004 мм |
| Тип насоса | Насоси для свердловин |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос свердловинний Pedrollo 4SR6/13 - PD ( PEDROLLO2974 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO2974, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO2974
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO2974 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO2974