Venus-E Зарядна станція 2.5кВт 1-ф/220 LiFePO4 5120Вт·год
sku: Venus-E
Є в наявності
Ціна за запитом
Бренд: Marstek
Серія: Venus-E
Живлення: 1x220
Потужність: 2.5 кВт
Напруга акумуляторів: 51 В
Макс. струм заряду: 13 А
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Marstek |
| Серія | Venus-E |
| Артикул | Venus-E |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 2.5 кВт |
| Живлення | 1x220 |
| Напруга акумуляторів | 51 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 40-60 В |
| Макс. струм заряду | 13 А |
| Тип зарядного пристрою | LiFePO4 |
| Діапазон напруги MPPT | AC-coupled В |
| Ефективність | 93.5 % |
| Розміри | 600x742x227 мм |
| Вага | 60.0 кг |
| Діапазон вхідної напруги AC | 187-253V В |
| Діапазон частот | 50/60Hz Гц |
| Діапазон робочих температур | -20~55 °C |
| Комунікаційний інтерфейс | Wi-Fi/BT/RS485/LAN |
| IP | IPIP65 |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Зарядна станція 2.5кВт 1-ф/220 LiFePO4 5120Вт·год ( Venus-E )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Venus-E, серії Venus-E від виробника Marstek
.
Купити VenusE
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Venus-E тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Venus-E