Venus-A Зарядна станція 1.2кВт 1-ф/220 LiFePO4 2120Вт·год
sku: Venus-A
Є в наявності
Ціна за запитом
Бренд: Marstek
Серія: Venus-A
Живлення: 1x220
Потужність: 1.2 кВт
Напруга акумуляторів: 51 В
Макс. струм заряду: 20 А
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Marstek |
| Серія | Venus-A |
| Артикул | Venus-A |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Живлення | 1x220 |
| Напруга акумуляторів | 51 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 40-60 В |
| Макс. струм заряду | 20 А |
| Тип зарядного пристрою | LiFePO4 |
| Діапазон напруги MPPT | 16-60 В |
| Ефективність | 97.0 % |
| Розміри | 450x470x150 мм |
| Вага | 41.0 кг |
| Діапазон вхідної напруги AC | 170-280V В |
| Діапазон частот | 50Hz Гц |
| Діапазон робочих температур | -20~55 °C |
| Комунікаційний інтерфейс | Wi-Fi/BT/Ethernet |
| IP | IPIP65 |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Зарядна станція 1.2кВт 1-ф/220 LiFePO4 2120Вт·год ( Venus-A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Venus-A, серії Venus-A від виробника Marstek
.
Купити VenusA
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Venus-A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Venus-A