GD270-250-4 Частотний перетворювач GD27 250.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD27 |
| SKU | GD270-250-4 |
| Основна потужність | 250.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 460 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP00 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 1108 мм |
| Ширина | 303 мм |
| Глибина | 477 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Є |
| Число/тип аналогових входів | AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V |
Документація. Частотний перетворювач GD27 250.0кВт 3-ф/380 ( GD270-250-4 )
Відгуки про товар
1Ігор, інженер АСУТП
Працюємо з частотниками INVT не перший рік, в основному з GD20 серією для невеликих моторів. Цього разу взяли GD270 на 250 кВт для великого екструдера, щоб замінити старий ПЧ. Напруга 380В, все стандартно. Сподобалось, що тут є і векторне, і скалярне керування, що дає гнучкість під різні режими роботи. Модбас РТУ одразу підключили до нашої АСУ, без проблем. Вхідні/вихідні сигнали (аналогові, дискретні) дозволили легко інтегрувати його в загальну схему. Є вбудована панель, що зручно для швидких налаштувань прямо на місці. Фільтр ЕМС в комплекті – це плюс, не треба окремо замовляти. Поки що працює стабільно, як і очікували від INVT, враховуючи їхню цінову категорію, функціонал цілком достатній.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD270-250-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |