GD270-045-4 Частотний перетворювач GD27 45.0кВт 3-ф/380
sku: GD270-045-4
Є в наявності
68 919 грн
Бренд: INVT
Серія: GD27
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 92 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD27 |
| SKU | GD270-045-4 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 92 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 228 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Є |
| Число/тип аналогових входів | AI1: 0(2)–10V / 0(4)–20mA; AI2: -10 – +10V |
Документація. Частотний перетворювач GD27 45.0кВт 3-ф/380 ( GD270-045-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
брали цей INVT GD27 на 45кВт для одного компресора у цеху. машина 3-фазна, 380В, все як треба. сподобалось, що тут є векторний режим, бо для нашої задачі це важливо було – тримати момент при малих обертах. з Modbus RTU теж проблем не було, підключили до нашого ПЛК без зайвих танців. зручно, що панель керування вже вбудована, на початковому етапі налаштування це плюс. по габаритах він доволі компактний для такої потужності, вдало вписався в нашу шафу. фільтр ЕМС теж не зайвий. для бюджетної серії, якою INVT вважається, працює цілком норм)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD270-045-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач GD27 45.0кВт 3-ф/380 ( GD270-045-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для GD270-045-4, серії GD27 від виробника INVT
.
Купити GD2700454
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
GD270-045-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
GD270-045-4