FMI51-A1BGGJA3A1A Датчик рівня Endress+Hauser до 3 м (6 м на запит) FMI51-A1BGGJA3A1A
sku: FMI51-A1BGGJA3A1A
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Endress Hauser
Тип датчика: distance
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (2)
| Бренд | Endress Hauser |
| sku | FMI51-A1BGGJA3A1A |
| Діапазон вимірювання | до 3 м (6 м по запросу) |
| Тип датчика | distance |
Відгуки про товар
2
Загальна оцінка
4.5
з 5
2 відгуків
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
�
Сергій М.
Поставили цей датчик рівня Endress+Hauser FMI51 замість старого. Вже кілька місяців як працює, без нарікань. Надійний, як і вся техніка від Е+Н. Заявлені 3 метри міряє справно, не глючить. Що тут ще скажеш, поставив і забув. норм апарат.
�
Олег Петренко
Датчик рівня Endress+Hauser FMI51-A1BGGJA3A1A брав для контролю рідини в одній з ємностей. Endress Hauser завжди тримає марку, це швейцарський рівень. У нас вже є обладнання цього виробника, тож інтеграція пройшла без проблем. Працює стабільно, чітко показує до 3 метрів. Виміри точні, що для нашого процесу критично. Вартість не низька, але якість і надійність це виправдовують.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Датчик рівня Endress+Hauser до 3 м (6 м на запит) FMI51-A1BGGJA3A1A ( FMI51-A1BGGJA3A1A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для FMI51-A1BGGJA3A1A, серії від виробника Endress Hauser
.
Купити FMI51A1BGGJA3A1A
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
FMI51-A1BGGJA3A1A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
FMI51-A1BGGJA3A1A