DAB2735 Насос поверхневий DAB EUROINOX 30/30 M
sku: DAB2735
Орієнтовна ціна
31 365 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: DAB
Напруга: 220 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | DAB2735 |
| Серія | DAB |
| Виробник | DAB |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,45 кВт |
| Маса | 11,9 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Висота | 193 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Глибина | 439 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос поверхневий DAB EUROINOX 30/30 M ( DAB2735 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DAB2735, серії DAB від виробника DAB
.
Купити DAB2735
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DAB2735 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DAB2735