M700-084-01340-HD Частотний перетворювач UNIDRIVE M700 55.0кВт 3-ф/380
sku: M700-084-01340-HD
Клікніть для збільшення
Control Techniques
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Control Techniques
Серія: UNIDRIVE M700
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 134 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія UNIDRIVE M700
SKU M700-084-01340-HD
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 134 A
Максимальна вихідна частота 550 Гц
Вага 10 кг
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 803 мм
Ширина 310 мм
Глибина 290 мм