Calpeda2330 Насос поверхневий Calpeda NM4 65/25B/A
sku: Calpeda2330
Орієнтовна ціна
191 231 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 380 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda2330 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 4 кВт |
| Маса | 97 кг |
| Діаметр патрубка | 2 1/2 дюйм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос поверхневий Calpeda NM4 65/25B/A ( Calpeda2330 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda2330, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda2330
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda2330 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda2330