Calpeda1900 Поверхневий насос Calpeda B-AM 50-125AE
sku: Calpeda1900
Орієнтовна ціна
188 693 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 220 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda1900 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Маса | 33,6 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Поверхневий насос Calpeda B-AM 50-125AE ( Calpeda1900 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda1900, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda1900
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda1900 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda1900