Calpeda1783 Поверхневий насос Calpeda MXV-B 25-207
sku: Calpeda1783
Орієнтовна ціна
102 525 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 220/380 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda1783 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 1,1 кВт |
| Маса | 27 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Висота | 636 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Поверхневий насос Calpeda MXV-B 25-207 ( Calpeda1783 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda1783, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda1783
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda1783 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda1783