Calpeda1642 Поверхневий насос Calpeda MXPM 403/A
sku: Calpeda1642
Орієнтовна ціна
34 818 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 220 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda1642 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,55 кВт |
| Маса | 9,5 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Висота | 192 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Глибина | 391 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Поверхневий насос Calpeda MXPM 403/A ( Calpeda1642 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda1642, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda1642
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda1642 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda1642