Calpeda1453 Насос поверхневий Calpeda NM4 32/20BE
sku: Calpeda1453
Орієнтовна ціна
80 470 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 220/380 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda1453 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 0,55 кВт |
| Маса | 34,5 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/4 дюйм |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос поверхневий Calpeda NM4 32/20BE ( Calpeda1453 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda1453, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda1453
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda1453 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda1453