Calpeda1416 Насос поверхневий Calpeda B-C 22/A
sku: Calpeda1416
Орієнтовна ціна
61 903 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 220/380 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda1416 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 0,55 кВт |
| Маса | 9,6 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Висота | 182 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Глибина | 303 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос поверхневий Calpeda B-C 22/A ( Calpeda1416 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda1416, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda1416
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda1416 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda1416