Calpeda1392 Поверхневий насос Calpeda NMD 20/140BE
sku: Calpeda1392
Орієнтовна ціна
54 385 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 220/380 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda1392 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 1,1 кВт |
| Маса | 22,7 кг |
| Діаметр патрубка | 3/4 дюйм |
| Висота | 264 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 417 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Поверхневий насос Calpeda NMD 20/140BE ( Calpeda1392 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda1392, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda1392
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda1392 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda1392