Calpeda1385 Насос поверхневий Calpeda B-CM 16/1E
sku: Calpeda1385
Орієнтовна ціна
52 174 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 220 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda1385 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,15 кВт |
| Маса | 5,6 кг |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос поверхневий Calpeda B-CM 16/1E ( Calpeda1385 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda1385, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda1385
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda1385 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda1385