Calpeda1373 Поверхневий насос Calpeda NM 10/DE
sku: Calpeda1373
Орієнтовна ціна
47 799 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Calpeda
Напруга: 220/380 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Calpeda1373 |
| Серія | Calpeda |
| Виробник | Calpeda |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Маса | 18,8 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/4 дюйм |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Поверхневий насос Calpeda NM 10/DE ( Calpeda1373 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Calpeda1373, серії Calpeda від виробника Calpeda
.
Купити Calpeda1373
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Calpeda1373 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Calpeda1373