ACS550-01-06A9-4-B055 Частотний перетворювач ACS550 3.0кВт 3-ф/220
sku: ACS550-01-06A9-4-B055
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS550
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 6.9 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS550 |
| SKU | ACS550-01-06A9-4-B055 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 6.9 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 461 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS550 3.0кВт 3-ф/220 ( ACS550-01-06A9-4-B055 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS550-01-06A9-4-B055 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Schneider Electric | Danfoss |
| Серія | ic2 | MS300 | GD27 | Altivar 310 | VLT FC302 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 7.2 | 11 | 7.5 | 7.1 | 7.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | IP | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS550 3.0кВт 3-ф/220 ( ACS550-01-06A9-4-B055 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS550-01-06A9-4-B055, серії ACS550 від виробника ABB
.
Купити ACS5500106A94B055
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS550-01-06A9-4-B055 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS550-01-06A9-4-B055