VHS-6K-30-H 6кВт Сонячний трифазний гібридний інвертор
Є в наявності
sku: VHS-6K-30-H
Є в наявності
121 944 грн
Бренд: Veichi
Серія: VH
Живлення: 3x380
Потужність: 6.0 кВт
Напруга акумуляторів: 450 В
Макс. струм заряду: 30 А
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Veichi |
| Серія | VH |
| Артикул | VHS-6K-30-H |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 6.0 кВт |
| Живлення | 3x380 |
| Напруга акумуляторів | 450 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 85-450 В |
| Макс. струм заряду | 30 А |
| Тип зарядного пристрою | MPPT |
| Номінальна напруга DC | 600 В |
| Макс. напруга DC | 600 В |
| Діапазон напруги MPPT | 100-550 В |
| Діапазон вихідної напруги | L/N/PE;220/230/240V В |
| Ефективність | 97.6 % |
| Розміри | 534x418x210 мм |
| Вага | 27.0 кг |
| Напруга запуску AC | 120 В |
| Діапазон вхідної напруги AC | 220/230/240V В |
| Діапазон частот | 50/60 Гц |
Документи за мовами
Українська / English / Російська
Chastotnik.ua
Практичні інструкції
Матеріали Chastotnik.ua для підключення та налаштування. Це не офіційна документація виробника.
Інструкція
Робота насоса від генератора чи інвертора - Налаштування частотника VEICHI AC310 AC10 AC01 для роботи з реле тиску - інструкція
Перейти
Інструкція
Налаштування частотника VEICHI для роботи з вентилятором
Перейти
Інструкція
Модернізація компресора - налаштування частотника VEICHI AC310 AC10 AC01 для роботи з компресором від мережі та від генератора. Інструція
Перейти
Інструкція
Автозапуск після відновлення живлення VEICHI серій AC10, AC310, AC01
Перейти
Інструкція
Автоматичний Перезапуск Частотного Перетворювача Veichi AC310 Після Збою Живлення
Перейти
Інструкція
Налаштування частотних перетворювачів VIECHI для роботи з датчиком тиску. Інструкція
Перейти
Відгуки про товар
1
�
Олександр П.
Поставив цей гібридний інвертор Veichi 6кВт три фази у себе вдома. Дуже задоволений, як тепер працює вся сонячна станція. Коли світло вирубають, а в нас це часто, він переключається майже непомітно. Важливо було, щоб MPPT був хороший, бо панелі на сонці дають різний струм, а тут все норм регулюється. Корпус у нього IP65, тож за захист не переживаю. Вже кілька місяців працює, жодних нарікань. Відчувається, що техніка надійна, недарма кажуть про подвійне покриття плат. Рекомендую, якщо шукаєте щось путнє для дому)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VHS-6K-30-H ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Veichi | Veichi | Veichi | Veichi | Veichi |
| Серія | SI | SI | VH | VH | VH |
| Живлення | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Потужність, кВт | 10.2 | 8.2 | 3.6 | 3.0 | 5.0 |
| Напруга акумуляторів, В | 48 | 48 | 450 | 450 | 450 |
| Макс. струм заряду, А | 140 | 140 | 30 | 30 | 30 |
На цій сторінці інформація про
6кВт Сонячний трифазний гібридний інвертор ( VHS-6K-30-H )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VHS-6K-30-H, серії VH від виробника Veichi
.
Купити VHS6K30H
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VHS-6K-30-H тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VHS-6K-30-H