px1850 Промисловий робот MOTOMAN: px1850
sku: px1850
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: MOTOMAN
Серія:
Тип робота: 6axis
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | MOTOMAN |
| sku | px1850 |
| Корисне навантаження | 45kg |
| Стабільність повторюваності позиціонування | ±0.08mm |
| Вага | 600kg |
| Радіус | 1787mm |
| Тип робота | 6axis |
| Кількість керованих осей | 6 |
| Монтаж | Пол |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Промисловий робот MOTOMAN: px1850 ( px1850 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для px1850, серії від виробника MOTOMAN
.
Купити px1850
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
px1850 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
px1850