ep4000d Промисловий робот Motoman: EP4000D
sku: ep4000d
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: MOTOMAN
Серія:
Тип робота: 6axis
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | MOTOMAN |
| sku | ep4000d |
| Корисне навантаження | 45kg |
| Стабільність повторюваності позиціонування | ±0.08mm |
| Вага | 600kg |
| Радіус | 1787mm |
| Тип робота | 6axis |
| Кількість керованих осей | 6 |
| Монтаж | Пол |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Промисловий робот Motoman: EP4000D ( ep4000d )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ep4000d, серії від виробника MOTOMAN
.
Купити ep4000d
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ep4000d тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ep4000d