cr3 Промисловий робот MOTOMAN: cr3
sku: cr3
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: MOTOMAN
Серія:
Тип робота: 6axis
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | MOTOMAN |
| sku | cr3 |
| Корисне навантаження | 6.61lbs |
| Стабільність повторюваності позиціонування | ±0.0012in |
| Вага | 600kg |
| Радіус | 27.32in |
| Тип робота | 6axis |
| Кількість керованих осей | 6 |
| Монтаж | Стена, Пол, Потолок, Под углом |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Промисловий робот MOTOMAN: cr3 ( cr3 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для cr3, серії від виробника MOTOMAN
.
Купити cr3
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
cr3 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
cr3