irb-140 Промисловий робот ABB: IRB 140
sku: irb-140
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія:
Тип робота: 6axis
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| sku | irb-140 |
| Корисне навантаження | 5kg |
| Стабільність повторюваності позиціонування | ±0.06mm |
| Вага | 54kg |
| Радіус | 901mm |
| Тип робота | 6axis |
| Кількість керованих осей | 6 |
| Монтаж | Стена, Пол, Потолок, Под углом |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Промисловий робот ABB: IRB 140 ( irb-140 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для irb-140, серії від виробника ABB
.
Купити irb140
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
irb-140 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
irb-140