R912005736 Частотний перетворювач EFC 5610 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 5610 |
| SKU | R912005736 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 24.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 8 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 5610 11.0кВт 3-ф/380 ( R912005736 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Відгуки про товар
2Андрій (власник майстерні)
Купив цей частотник 11кВт для циркулярки. до цього движок рвав з місця, а тепер пуск мякий, без ривків) дуже добре що регулятор швидкості одразу на панелі, зручно крутить. сам частотник тяжкий, значить метал, відчувається надійність, Bosch Rexroth ж.
Інженер Олег
Ставили цей EFC 5610 від Bosch Rexroth на 11 кВт двигун. З векторним керуванням без зворотнього зв'язку працює стабільно, динаміка хороша. ПІД-регулятор дозволяє точно тримати параметри в технологічному процесі. Вбудований гальмівний модуль дуже зручний, не треба окремо нічого городить. Підключення до мережі Modbus RTU не визвало проблем, все чітко. Це той випадок, коли знаєш, що обладнання надійне і не підведе.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005736 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |