Стабілізатори Напруги Побутові – Надійні Захисники Електричних Приладів.

У більшості випадків ці відхилення досить сильно перевищують нормальні 5%, але можуть перевищувати гранично допустимі 10%. У період зими, коли перевантажується трансформатор, що живить, напруга у останнього користувача досить часто може падати до рівня 150В. Трапляються й стрибки напруги, що досягають 270В, найчастіше у користувачів, які підключені до мережі за допомогою кабелю з «заниженим» перетином.

Не для кого, не секрет, що від якості напруги в електричній мережі залежить період служби та надійність більшості приймачів, які працюють, використовуючи електроенергію та власні властивості. Наприклад, при зниженні напруги сильно зменшується продуктивність електронагрівального обладнання, збільшуються електричні навантаження блоків живлення електричної техніки, можуть відбуватися збої в роботі і навіть виходять з ладу мікросхеми. Також напівпровідникове обладнання, яке входить до нових телевізорів. Найуразливішим під час надходження напруги є пристрої, які дорого коштують, такі як: сигналізація, охоронне обладнання, система автоматики газових котлів, комп'ютери, НВЧ - печі, кондиціонери, холодильники.

Питання про використання таких пристроїв як стабілізатори побутової напруги на даний момент стає досить актуальним і на сьогодні успішно вирішується за допомогою їх встановлення. Нові стабілізатори побутової напруги не тільки гарантують точність напруги на виході в межах 1-2% від обраного вами значення вихідної напруги, але захищає користувачів від аварійних режимів, в роботі мережі. Наприклад, коли замість 220В в мережу подається напруга 380В (дана аварійна ситуація часто відбувається через обрив нульового дроту, причиною цього може стати нерівномірний поділ напруги між користувачами). Саме тому стабілізатори напруги є захистом електричного обладнання складів, офісів, котеджів тощо.

Цікаві статті