AC70-T3-355G/400P Frequency converter vector 355 kW (670 A -150%) / 400 kW (750A -120%) 3ph/380
Є в наявності
sku: AC70-T3-355G/400P
Series: AC70
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 670 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Veichi
Series AC70
sku AC70-T3-355G/400P
Main Power 350.0 kW
In Second Power mode 400.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 670 A
Rated current for the second power 750 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 1280 mm
Width 850 mm
Depth 450 mm
Braking module Option
Video Thumbnail
Documentation. Frequency converter vector 355 kW (670 A -150%) / 400 kW (750A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-355G/400P )
Product Reviews
2
Петро С. (директор)
Іван, головний енергетик
Взяли цей частотник Veichi AC70 на 355 кВт для нашого великого компресора. Працює він у нас постійно, тому потрібна була надійність. Цей ПЧ видає номінальний струм 670А, що для нашого движка підходить. Подобається, що тут є і скалярне, і векторне керування без енкодера, плюс вбудований ПІД-регулятор - це дає гнучкість в налаштуваннях. Зв'язок через Modbus RTU працює без проблем, інтегрували в нашу систему АСУТП. Також є 7 дискретних входів і 3 аналогові, що зручно для підключення датчиків та зовнішнього керування. Габарити, звісно, солідні: 850х1280х450 мм, але для такої потужності у шафу став нормально. Veichi не підвів, добре тримає навантаження, плати з лаком теж дають спокій за вологість.
SIMILAR AC70-T3-355G/400P GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Frequency converter vector 355 kW (670 A -150%) / 400 kW (750A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-355G/400P ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC70-T3-355G/400P, series AC70 from manufacturer Veichi . Buy AC70T3355G/400P and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC70-T3-355G/400P only high quality at affordable prices. Guarantee. AC70-T3-355G/400P