AC70-T3-132G/160P Frequency converter vector 132 kW (250 A -150%) / 160 kW (340A -120%) 3ph/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- About Product
- Documentation
- Reviews (5)
| brand | Veichi |
| Series | AC70 |
| sku | AC70-T3-132G/160P |
| Main Power | 132.0 kW |
| In Second Power mode | 160.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 250 A |
| Rated current for the second power | 340 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Height | 620 mm |
| Width | 380 mm |
| Depth | 290 mm |
| Braking module | Option |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
Documentation. Frequency converter vector 132 kW (250 A -150%) / 160 kW (340A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-132G/160P )
Product Reviews
5Андрій
Довелось міняти старий німецький пускач, який відпрацював своє на екструдері. Вирішили поставити цей Veichi AC70. Спершу були сумніви, бо потужність серйозна, а бренд для нас новий. Але ціна/якість підкупила. Підключили без проблем, по габаритах він навіть трохи компактніший за попередника, що полегшило монтаж в стару шафу. Схемотехніка тут, кажуть, надійна, з подвійним лакуванням плат. Поки що працює як годинник, а це на виробничій лінії дуже важливо. движок тепер плавніше запускається.
Іван Петрович
Купували цей частотник для потужної витяжної системи на великому виробництві. Було важливо отримати стабільну роботу двигуна і, головне, економію електрики. З цим Veichi AC70 всі очікування виправдались. Вентиляція тепер працює тихо, без зайвих вібрацій. Рахунки за світло вже помітно менші, що для такого об'єму повітря – великий плюс. Налаштовували не самі, викликали спеців, вони сказали, що з ним працювати легко.
Марина С.
Замовляли AC70-T3-132G/160P для великої насосної станції на проект. Відгрузили дуже швидко, що для нас було важливо, бо терміни горіли. Консультанти в магазині допомогли з деякими технічними питаннями по сумісності, все ок. Клієнт задоволений, каже, насоси тепер працюють значно стабільніше. Хороший вибір для потужних задач.
Сашко Монтажник
ставили цей здоровенний частотник на конвеєрну стрічку, що руду жене. Вага, звісно, не мала, але габарити для 132кВт норм. Клеми зручні, все підписано. Інструкція українською, хоч і переклад не завжди ідеальний, але розібратись можна. Пуско-наладка пройшла без пригод, навіть якихось сюрпризів не було) Запустили все з першого разу. Єдине, що хотілося б – трохи більше місця під проводами, але то вже дрібниці
Олег Ковальчук
Взяли цей Veichi AC70 для шпинделя нашого нового фрезерного верстата з ЧПУ. Потужність 132кВт з запасом. Дуже сподобалась легкість інтеграції з нашою системою на ПЛК, протокол Modbus RTU відразу підхопився, без танців з бубном. Налаштування PID-регулятора на диво просте і зрозуміле, дозволило досягти дуже точної підтримки обертів шпинделя, що критично для обробки кольорових металів. Переживали за роботу з нашою нестабільною мережею, але перетворювач тримається молодцем, без просадок. Реально на рівні з тими ж Schneider, які в рази дорожчі. Здивований, наскільки китайці підтягнулись. Це вже не перший наш частотник цього бренду, і поки жодних нарікань.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR AC70-T3-132G/160P GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |