AC70-T3-018G/022P Frequency converter vector 18.5 kW (38 A -150%) / 22 kW (45A -120%) 3ph/380
Є в наявності
sku: AC70-T3-018G/022P
Series: AC70
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 38 A
  • Documentation
  • Reviews (7)
brand Veichi
Series AC70
sku AC70-T3-018G/022P
Main Power 18.5 kW variable frequency drives
In Second Power mode 22.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 38 A
Rated current for the second power 45 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 330 mm
Width 230 mm
Depth 200 mm
Video Thumbnail
Documentation. Frequency converter vector 18.5 kW (38 A -150%) / 22 kW (45A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-018G/022P )
Product Reviews
7
Микола (власник майстерні)
Григорій П., інженер з експл.
Монтажник Саша)
Ігор Н., системний інтегратор
Віталій, ФОП "Швидкий Транспорт"
SIMILAR AC70-T3-018G/022P GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Frequency converter vector 18.5 kW (38 A -150%) / 22 kW (45A -120%) 3ph/380 ( AC70-T3-018G/022P ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for AC70-T3-018G/022P, series AC70 from manufacturer Veichi . Buy AC70T3018G/022P and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy AC70-T3-018G/022P only high quality at affordable prices. Guarantee. AC70-T3-018G/022P