Короткий огляд перетворювачів частоти Delta Electronics серії VFD-CP2000
Перетворювачі частоти серії VFD-CP2000 від Delta Electronics
Тайванський гігант Delta Electronics представив нову, більш доступну серію перетворювачів частоти VFD-CP2000, призначену для насосів і вентиляторів. Незважаючи на зниження вартості, ця серія має значний потенціал і замінює попередню серію VFD-F. Діапазон потужності двигунів, що підтримується даною серією, варіюється від 750 Вт до 560 кВт.
У розробці цієї серії використовувалися найсучасніші досягнення в області електроприводу. Один з ключових аспектів - впровадження алгоритму енергозбереження, який дозволяє знижувати напругу на виході перетворювача частоти, забезпечуючи до 30% додаткової економії енергії навіть при роботі на номінальній частоті. Крім того, перетворювачі частоти серії VFD-CP2000 обладнані вбудованим програмованим логічним контролером, що має пам'ять до 10000 кроків, що дозволяє легко інтегрувати їх в автоматизовані системи.
Перетворювачі частоти VFD-CP2000 постачаються з графічним дисплеєм, на якому відображуються параметри, такі як вихідна частота, напруга та струм. Це дозволяє користувачам отримувати візуалізацію даних в реальному часі, а також за допомогою додаткового програмного забезпечення можливе детальне графічне відображення вищезгаданих величин.
Основні функції та особливості VFD-CP2000
Перетворювачі частоти серії VFD-CP2000 в базовій комплектації мають:
- Підтримку різних плат розширення, що забезпечує додаткові можливості (інтерфейси PROFIBUS DP, DEVICENET, CANOPEN, ETHERNET/IP, MODBUS TCP; плату додаткових виходів для каскадного керування до 6 насосів тощо).
- Функцію ПІД-регулятора для точного контролю процесів.
- Спеціальну функцію FIRE MODE – для роботи в аварійних ситуаціях, що дозволяє забезпечити димовидалення та пожежогасіння.
Для потужних систем можливий вибір водяного охолодження перетворювача частоти, а також підтримується векторний режим керування.
Застосування
Перетворювачі частоти серії VFD-CP2000 мають широкий спектр застосування, зокрема в:
- Системах вентиляції (повітродувки, вентилятори, градирні тощо).
- Системах опалення (циркуляційні насоси).
- Водопостачанні (насоси, насосні станції з каскадним режимом роботи).
- Хімічній, текстильній, паперовій та деревопереробній промисловості.